Anasayfa
ÜRÜN Grupları
 Sepetim

Gizlilik ve Güvenlik Politikası

Bu gizlilik ilkeleri Süs Atölyesi tarafından, www.susatolyesi.com  Sitesinin gizlilik konusundaki sorumluklarının tesbiti için hazırlanmıştır.
Sitemizizn kayıt formunda kullanıcılarımızın, iletişim bilgileri (isim,adres,telefon,email adresi gibi) hiçbir şekilde 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır.


Üye Alıcının Gizlilik Yükümlülüğü
İşbu www.susatolyesi.com sitesinde yer alan tüm ürün ve hizmetlerin bilgi ve görsel malzemeleri açısından Süs Atölyesi Markaların Korunması hakkında Kanun Hükmünde Kararname, Patent Hukukuve Haksız Rekabetin Önlenmesine dair mevzuat hükümleri uyarınca sair tüm hakları saklıdır.Üye, işbu web sitesi kapsamında sahip olacağı her türlü bilgi ve görsel malzemenin Fark Reklama' a ait olduğunu bu bilgi ve malzemeleri saklı tutacağını, başka yerde kullanmayacağını ve üçüncü kişilere hiçbir şekilde ifşa etmeyeceğini kabul, beyan, taahhüt eder.

Güvenlik
Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesiniengellemek için firmamızca uygulanan güvenlik önlemleri bulunmaktadır.
Bunlar,

* 128 bit SSL Güvenlik Sistemi kullanılmkatadır.​
* Müşterilerin Kredi Kart Bilgileri sistemimizde tutulmamaktadır.
* Sisteme giriş şifreleriniz veritabanımızda şifreli olarak durmaktadır.


Düzeltme/ Yenileme
Kullanıcılarımız sitemizde kayıtlı olan tüm bilgilerini dilediğinde değiştirme hakkına sahiptir.

Güvenlik İle İlgili Bilgiler
* Müşterilerimizin güvenliği için kredi kartı ile yapılan alışverişlerde,işlemin kart sahibi tarafından yapıldığının teyidi alınmaktadır.
* susatolyesi.com 'da kişisel bilgileriniz kesinlikle diğer kurum ve kuruluşlar ile paylaşılmaz.
* Tüm gönderiler verdiğiniz adres ve ilgili şahsa yapılmaktadır.Alıcının belirttiği adreste olmaması halinde yakınına kimlik bilgileri alınarak teslimat yapılır.