Anasayfa
ÜRÜN Grupları
 Sepetim

İADE ŞARTLARI

İade Hakkı İle İlgili Hükümler

1- Tüketici , mal satışına ilişkin mesafeli sözleşmelerde, teslim aldığı tarihten itibaren yedi gün içerisinde malı iade hakkına sahiptir.Açılmış yada tahrip edilmiş ambalajlar ile kullanılmış ürünler bu kural kapsamı dışındadır.Şirketimiz, üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma,kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma, ve sair durumları tespit hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiğiandaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.

2- Tüketici elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler ve tüketiciye anında teslim edilen mallara ilişkin olarak yukarıdaki madde de belirtilen cayma hakkına ait hükümlerden faydalanamayacaktır.

3- Tüketicinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde ürünü tüm fatura kopyaları ile beraber eksiksiz olarak Şirketimize iade etmelidir.

4- Tüketici tarafından iade edilen ürünün ücreti Şirketimiz tarafından 10 gün içeirsinde tüketiciye iade edilecektir.Tüketicinin bankasının söz konusu meblağı tüketicinin hesabına yansıtmasında meydana gelecek gecikmelerden Şirketimiz sorumlu değildir.

5- Ürünü firmamız tarafından tedarik edildikten sonraki süreçte iptal talebinde bulunursanız ödeme tutarınız üzerinden %5 kesinti yapılarak iadeniz gerçekleştirilir.

6- Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti tüketici tarafından ödenecektir.

7- Ambalajı açılmı, kullanılmış, tahrip edilmiş ürünlerin iadesi Şirketimiz tarafından kabul edilmeyecektir.

8- Tüketici ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı ödemekle yükümlüdür.

9- İade şartlarına uygun durumlarda yapılan gönderimlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.İadesi yapılacak ürünler,Şirketimizin çalıştığı kargo şirketleri tarafından Şirketimize ulaştırılmalıdır.

Sipariş İptali

Sipariş ettiğiniz ürünleri tedarik edip kargoya vermemizden önce siparişinizi iptal ettirebilirsiniz.Bu gibi durumlarda bilgi@susatolyesi.com  adresine e-mail yoluyla talebinizi bildirirseniz en geç 10 gün içerisinde ödemeniz iade edilir.